Vode odolný Bluetooth reproduktor s HF funkciou a microSD prehrávačom a LED hudbou

Vode odolný Bluetooth reproduktor s HF funkciou a microSD prehrávačom a LED hudbou

AKCIA

Vode odolný Bluetooth reproduktor so super basom, s Hands Free funkciou a prehrávaním hudby z SD karty a LED hudbou. Použijete na hovor a prehrávanie hudby nielen z mobilu, ale aj z SD karty v reproduktore. Pritom Vám zablikajú LED do hudby.

14,50 € s DPH

29 € s DPH Zľava 14,50 €

Vode odolný Bluetooth reproduktor so super basom, s Hands Free funkciou a prehrávaním hudby z SD karty, LED hudbou a s hlasovým oznámením pripojenia, odpojenia, pri prichádzajúcom hovore číslo volajúceho (v anglickom jazyku) atď.

Tento bluetooth reproduktor odolný voči striekajúcej vode, má jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel so symbolmi (stop/play, zapnúť/vypnúť, predchádzajúca/ďalšia skladba a zároveň pri dlhom stlačení tlačidla zníženie/zvýšenie hlasitosti, hovor zdvihnúť/položiť). Reproduktor po spárovaní so zariadením s technológiou bluetooth (notebookom, mobilným alebo šikovným telefónom, tabletom, Smart hodinkami, PC, TV apod) viete používať na prehrávanie hudby zo zariadenia, z SD karty zasunutej priamo v reproduktore, použiť reproduktor na prijate hovoru a na posledný odchádzajúci hovor dvojitým stlačením symbolu hovoru. Tento model je maximálne vodeodolný proti striekajúcej vode (nevyhnutné mať správne uzavretý gumový chránič nabíjacieho konektoru a čítačky SD karty ), s prísavkou je ideálne do vlhkého prostredia, kúpeľna, sauna, okolie bazéna, loď, na outdorové aktivity, ako HF do auta, atď. Tento reproduktor viete pripojiť aj na zariadenia bez Bluetooth pomocou AUX vstupu.

Špecifikácia:

Bluetooth 3.0

Funkcia micro SD karta: ÁNO

FM rádio: ÁNO

Frekvenčný rozsah: 100 - 20000 Hz

Výstupný výkon: 5W

Dosah: do 10m

Doba nabíjania: do 2 hodín

Čas prehrávania: do 5 hodín

Batéria: 3.7V 600mAh lítiumion

Napájanie: DC5V/100-120mA

Rozmer: 85x85x45 mm

Material: ABS/silicon

 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info