Smart Ring - Inteligentný NFC prsteň

Smart Ring - Inteligentný NFC prsteň

AKCIA

Smart ring - Inteligentný NFC prsteň s magickými funkciami na ovládanie rôznych funkcii mobilného telefónu bez-dotykovou technológiou NFC ...

19,50 € s DPH

39 € s DPH Zľava 19,50 €

Odporúčame si pozrieť video, ktoré ukáže aspoň časť z toho, čo a ako dokáže tento Inteligentný prsteň :-)

Na sklade už iba čierny, veľkosť 7 a 8...

POZOR FUNGUJE LEN S MOBILNÝM TELEFÓNOM s NFC !!!

POSTUP, AKO ZMERAŤ VEĽKOSŤ PRSTEŇA NÁJDETE NA OBRÁZKOCH NIŽŠIE ...

V prípade ak nameriate veľkosť, ktorú máme práve vypredanú, kľudne môžete objednať o číslo menšiu. Veľkosť je dostatočná, poprípade stačí dať na inú ruku alebo prst :-)

Popis produktu:
Inteligentné prsteň je nositeľná pomôcká k mobilnému telefónu s funkciou NFC ,ktorá vykonáva magické funkcie na mobilnom telefóne, zdieľa dáta pomocou bezdrôtovej technológie NFC: zámok aplikácie, automatické spúšťanie aplikácie , zdielanie vizitek, zdielanie internetového odkazu, zdieľanie textu, zdieľanie on-line súborov, ovládanie otvárania dverí. Tvar výrobku je navrhnutý v súlade s moderným trendom, vytvorený je z čistého lekárskeho titánu, nie je nutné ho nabíjať, vysoko vodeodolný a vhodný pre všetkých ľudí v akomkoľvek veku. Na ovládanie je potrebné inštalovať potrebnú aplikáciu.

Kompatibilný s mobilným telefónom s operačným systémom Android a WP s funkciou NFC.

Smart Ring Funkcie:
Zámok aplikácie :  Váš mobilný telefón sa otvorí len pre vás. Užívateľ si môže zvoliť aplikácie, ktoré chcete uzamknúť. Ak je aplikácia uzamknutá, užívateľ ju odomkne  s inteligentným prsteňom.

Automatické otvorenie:  Pohodlné, rýchle, moderné. Užívateľ si môže vybrať jednu alebo viac aplikácii v ponuke pre automatické spúšťanie a prevádzku.

Magická vizitka :  Odovzdajte svoje kontaktné údaje štýlovo, len dotykom prstena s telefónom s NFC.
Užívateľ si môže upraviť obsah vizitky. Keď sa prsteň dostane do tesnej blizkosti NFC iných mobilných telefónov, bude Inteligentný prsteň automaticky zobrazovať a importovať predvolenú vizitku. Prvé NFC zariadenie na svete, ktoré vie obrazovú informáciu a vizitku zdieľať, je kompatibilný so systémom Android a WP mobilných telefónov.

Whisper :  Komunikácia vyžaduje iba jednu interakciu, napíšete a pošlete
Užívateľ si môže upraviť obsah textu a napísať do prsteňa. Potom, všade tam, kde užívateľ kontaktuje mobilný telefón s funkciou NFC, v mobilnom telefóne automaticky vyskočí upravený obsah textu. Tento produkt je prvé zariadenie na svete, ktoré možno pridať 6 snímok a 2000 znakov na kus NFC kódového slova a umožňuje vymazať po prečítaní, a je kompatibilný so všetkými mobilnými telefónmi s Androidom a WP s NFC.

Spustenie skrytej aplikácie :  Poskytuje najvyššiu úroveň ochrany súkromia.
Používateľ si môže nastaviť skrývanie akejkoľvek aplikácie v mobilnom telefóne a spustiť skrytú aplikáciu za pomoci Smart Ringu, alebo na príkaz Spustiť v tejto stránke (táto funkcia vyžaduje root oprávnenia užívateľa  z mobilného telefónu).

Zdieľanie internetových odkazov :  Užívateľ môže upravovať URL odkazy v ponuke a ich nahratie do Inteligentneho pršteňa, alebo funkciou zdieľanie explorer. Potom, všade tam, kde užívateľ kontaktuje mobilné telefóny s funkciou NFC, sa automaticky zobrazí obsah zdieľaných stránok.

Zdieľanie sieťoveho disku:  Užívateľ môže kliknúť na funkciu zdieľania sieťového disku, vyberie NFC SharePort napíše do Smart Ringu a potom kliknite na mobilný telefón ostatných s funkciou NFC.

Kľúč na odomknutie inteligentných dverí :  Bez kľúča, pohodlné a bezpečné.
Používateľ si môže nastaviť inteligentný prsteň ako kľúč k dverám v súlade so zodpovedajúcim procesom inteligentného zámku dverí. Podporuje väčšinu inteligentných dverových zámkov 13,56 MHz na trhu.

Odomykanie obrazovky :  Rýchle otvorenie.
Používateľ si môže nastaviť inteligentný prsteň ako spôsob, ako odomknúť obrazovku mobilného telefónu, bez ohľadu na to, či už má iné spôsoby odomykania, ako gesto kód alebo heslo.

 

Špecifikácia:

Model: Timer-MJ02
Frequency13.56MHZ

Vodeodolnosť IP68

Rozsah na pokrytie1,5 cm

Pamäť: 2xEEPROM

Pracovná teplota -50 ~ +80

Hmotnosť produktu: 0,035 kg
Hmotnosť balenia: 0,196 kg
veľkosť balenia (D x Š x H): 10.00 x 6,00 x 6,00 cm 

Ahoj

Peter, 15.2.2021 09:42:38

Dobrý deň je prsten kompatibilny zo Samsung galaxy s8 alebo galaxy s 10?

Re: Ahoj

Michal, 17.2.2021 13:23:28

Smartfón bude kompatibilný so všetkými telefónmi, ktoré majú NFC. Takže pravdepodobne áno :-)

Je možné týmto prsteňom aj platiť?

Jozef , 21.8.2019 21:01:16

Je možné týmto prsteňom aj platiť?

Re: Je možné týmto prsteňom aj platiť?

Michal, 22.8.2019 08:42:29

Je nám ľúto, ale platby nie sú možné s týmto prsteňom.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info